Кремозбивальна машина CG-103 (ЦГ-103) 2-х швидкістна

Кремозбивальна машина CG-103 (ЦГ-103)

Міксер - типу ЦГ-103А виробляється - в першу чергу - для підприємств і пунктів громадського харчування, за своєю величиною віднесених до середньої і великої категорії.

Призначаються вони для замісу м'якого тіста, замішування кремів і для збивання піни. 

Детальніше

Новий товар

50 000,00 ₴

До

Доставка: від 3 до 6 тижнів

- +

Додати для порівняння

На складі недостатньо товарів
Наявність:(Немає в наявності)
0 1 2 3 4
0/5 - 0 відгуки

Переглянути оцінки
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Додати відгук Переглянути відгуки Переглянути відгуки

Супутні товари

 
Опис

Кремозбивальна машина (ЦГ-103) CG-103 - 60-ти літровий міксер, призначений для збивання кондитерського крему, білкових мас та інших кондитерських сумішей, які за технологією виготовлення кондитерських виробів підлягають збиванню. Міксер комплектується шестидесяти літровою діжою з нержавіючої сталі та кількома збивальними вінчиками - "Лопаткою" та "Равликом" на замовлення клієнта можна докомплектовувати кремозбивалку місильними органами типу "Крюк", який використовується для збивання масла, та маргарину, а також вінчиком типу "Груша". Машина випускається в двох виконаннях - варіаторна та з частотним перетворювачем.

Технічний опис:

Основа машини: зварна конструкція, виготовлена ​​з міцного, товстого сталевого листа. До корпусу машини кріпиться за допомогою 4-х болтів М12х30. На двох виступах основи є по отвору, які при упаковці машини, і ще в деяких випадках, служать для кріплення машини. Під час експлуатації машини її закріплювати слід за допомогою болтів тільки в тому випадку, якщо вона встановлюється на постаменті.

Корпус (станина) машини: конструкція зі сталевого листа, складена за допомогою зварювання. Усередині корпусу розміщені: електричне обладнання, пристрій для підйому столу (котла) і задня частина приводного механізму. До верхнього корпусу прикріплюється передня частина приводного механізму за допомогою 4-х болтів А12х25. Напрямок руху столу, несе котла забезпечується за допомогою напрямних планок з чавуну, пригвинчених до передньої частини корпусу.

Елементи столу, несе котла: показані на малюнку № YІ. Соедіненіе і зчеплення столу корпусу виконані згідно малюнка.

Магнітний вимикач - теплової расцепитель: їх вбудованим показано на малюнку № ХІ. Цей вузол міститься в ніші на задній стінці корпусу (станини) машини. При демонтажі вузла, сальник електричного кабелю живлення слід розслабляти.

Пристрої підйому котла: пристрій показано на малюнку № Y. У дві бічні стінки корпусу вбудований шпиндель з прямокутною різьбою. На гвинт шпинделя насаджена гайка, яка з'єднується з важелем підйому. При обертанні гвинта за допомогою маховика, важіль підйому провертається навколо пальця, угвинченим в корпус машини. Важіль підйому з'єднується з тягою підйому, інший кінець якої з'єднаний з пальцем, висовуватися з столу, несе котла. Аксіально зміщення гвинта з прямокутною нарізкою перешкоджає обмежувальна кришка.
Електричний пристрій пуску-зупинки: на малюнку № Х показано, як електричні елементи, призначені для пуску-зупинки машини, вбудовані в машину.

Задня частина приводного механізму: показана на малюнку № ІІ/З. Хвостовик валу спеціального електродвигуна загартований і відшліфований. Диски варіатора, разом з пружиною монтуються на кінці цього вала. Верхній щиток електродвигуна також спеціального виконання, який забезпечує можливість привинчивания його до верхньої частини корпусу машини. Виконання мотора в механічному відношенні - посилене, тому, двигун забезпечує необхідну і необхідну надійність в роботі. Диски воротарів виготовлені з чавуну високої якості, поверхні, піддані дії клинових ременів - конічні, поверхні - відполіровані. Кут нахилу дисків воротарів: 13 град.

Ковпак (верхній кожух) машини: закриває верхню частину приводного механізму. Поля суфлерних отворів, виконаних на двох його кінцях, забезпечують інтенсивну вентиляцію для електродвигуна.

Пристрій перемикання швидкостей: побудова пристрою найбільш докладно показано на малюнку № ІY. Воно монтується на верхній поверхні передньої частини приводного механізму, як це і видно на малюнках №ІІ/І. і ІІ/2., за допомогою гвинтів.

 
Характеристики
Час збиванняВершки 12 - 14 літрів - 10 - 12 хв. Білки з 130 - 160 шт. яєць - 12 - 15 хв. Масляного крема 16 - 18 хв.
ВивантаженняРучне
Об`єм діжі60 літрів
Частота обертання місильного органу114 - 407 об./хв.
Тип конструкціїПланетарний
Кількість швидкостей3
Матеріал виконанняВуглецева сталь / Нержавіюча сталь
Напруга живлення380 В.
Потужність1.5 кВт.
Довжина735 мм.
Ширина605 мм.
Вага172 кг.
Країна-виробникУгорщина
Гарантія12 місяців
На основі 0 відгуки - 0 1 2 3 4 0/5
фільтр:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

9 інших продуктів в тій же категорії:

Порівняти 0

Немає товарів

Буде визначено Вартість доставки
0,00 ₴ Разом до сплати:

Оформити замовлення