Категорії

Список товарів виробника AJAX

Сигналізація AJAX - це платформа бездротової безпеки, яка дозволяє захистити дім, офіс чи будь-який, інший об'єкт від злочинців. Вона поєднує в собі потужні алгоритми розпізнавання об'єктів, простий інтерфейс користувача, високоякісні датчики, великий перелік готових рішень, високошвидкісний бездротовий та комбінований зв'язок і постійну підтримку від виробника. 


Система AJAX дозволяє користувачам відстежувати свої об'єкти за допомогою мобільних пристроїв та пристроїв. Ця платформа дозволяє користувачам налаштовувати політику безпеки, відстежувати події в реальному часі, отримувати сповіщення на мобільний телефон про будь-які підозрілі події та вчасно приймати заходів при найменшій загрозі. 


Також вона має потужний процесор, який дозволяє користувачам застосовувати багато різних функцій, включаючи підтримку різних датчиків, автоматичний аналіз об'єктів та автоматичну відправку повідомлень на мобільний телефон. Ця платформа має відмінну сервісвну підтримку та постійне оновлення програмного забезпечення своїх продуктів. 


Завдяки системі AJAX користувачі можуть надійно захистити свої домівки, відстежувати події в реальному часі та отримувати повідомлення про будь-які підозрілі події. Це дозволяє користувачам відчувати себе безпечно та бути спокійними знаючи, що їх будинки під захистом.


Продукція компанії Ajax System вже давно завоювала світовий ринок безпеки і не потребує додаткової презентації. Ajax - визнаний, Європейський лідер серед безпровідних систем безпеки. Завдяки власним радіопротоколам Jewelir та Wings сигналізація Ajax досягає безперебійної та ефективної передачі даних на відстані до 2000 метрів.EN 50131  PD 6662:2017  Охоронна система року  Безпека і протипожежні ризики Охоронний продукт року

Порівняти 0

Немає товарів

Буде визначено Вартість доставки
0,00 ₴ Разом до сплати:

Оформити замовлення