Питання:

Я отримав нову одиницю обладнання, але не можу її запустити. Що робити в даній ситуації?

Відповідь:

Обладнання - складний механізм, який часто вимагає наладки в процесі першого запуску. Саме тому на підприємстві бажано мати компетентного - електрика та механіка. Основна задача яких, полягає в наладці та контролю технічного стану обладнання.  

Найчастіше проблеми з першим стартом зустрічаються електричного характеру - втрата електричного контакту в схемі управління, живлення і т.д. Яка виникає в наслідок доставки. Обладнання має чималу вагу, що ускладнює його транспортування. Проїхавши кілька сотень кілометів у конкретної одиниці може порушитися механічна монолітність. Тобто в наслідок послаблення фіксуючих елементів може зникнути механічний чи електричний контакт на відповідних органах управління. Найчастіше це трапляється з концевиками. Які відповідають за спрацювання автоматики. Саме вони утворюють зв’язок між механічними та електричними органами запускаючи чи зупиняючи електросхему, яка в свою чергу приводить в дію механічні частини.

Для усунення подібних проблем необхідно:

  • Перевірити полюсацію живлення (в наслідок невірного під’єднання фаз, двигуни обертаються у зворотньому напрямку, що може призвести до пошкодження механічних частини обладнання)
  • Зробити механічне регулювання кінцевих перемикачів згідно схеми.
  • Перевірити електричні контакти високовольтної та низьковольтної схем органів управління
  • Перевірити запобіжники, електротеплові ("теплушка") та інші елементи захисту. Оскільки в різних регіонах України можуть бути перепади напруги, не виключне спрацювання захисту по живленню
  • Температурниі умови теж можуть впливати на працездатність обладнання. На що теж слід звертати увагу. 
  • Провести скидання налаштувань цифрових органів управління, якщо такими оснащене обладнання


Порівняти 0

Немає товарів

Буде визначено Вартість доставки
0,00 ₴ Разом до сплати:

Оформити замовлення