Питання:

Чому не піднімається траверса тістоміса?

Відповідь:

Іноді так трапляється, що у зовсім нового тістоміса відмовляє механізм підйома траверси (привод поворота). Причин цієї проблеми існує де-кілька. Вони можуть мати як електричний так і механічний характер.

Для пошуку цих причин, в першу чергу необхідно обстежити безпосередньо сам мехханізм, який відповідає за підйом та опускання траверси на предмет механічних дефектів - збитої різьби, кривизни валу, відсутність змазуючх матеріалів, налипання на валу борошна чи інших абразивних речовин.

Якщо з механізмом все добре, далі слід перевірити натяжіння ременів. Які з’єднують двигун та шків механізма поровота. Якщо воно недостатнє, натяжіння слід підсилити

У випадку, якщо двигун не спрацьовує взагалі - шукаємо по схемі обрив. Можна обнулити блок управління до заводських налаштувань. Але ймовірніше за все проблема в кінцевому перемикачі, який контролює процес підйома/опускання траверси. В процесі транспортування, даний орган управління "покидає своє місце". Він може зійти з місця лише на кілька міліметрів, але цього достатньо щоб автоматика не спрацьовувала. Щоб виправити ситуацію, його необхідно відрегулювати та зафіксувати у необхідному положенні.

Остання з причин - двигун. Він може бути як взагалі неробочим так і дефектним. Машини в цеху тестуються без навантаження і виявити проблемний двигун в умовах такого тесту надто складно. Як правило ці проблеми проявляються вже на виробництві коли в діжці тістоміса присутня сировина. Такі випадки трапляються рідко, але бувають. Ми не виробляємо двигуни, а лише комплектуємо ними обладнання. Відповідно не несемо відповідальності за їхній стан. Але якщо на протязі гарантійного терміну виявиться що з двигуном є проблеми ми готові на його безкоштовну заміну.

Детальну інформацію про наладку та обслуговування дивіться в паспорті.


Порівняти 0

Немає товарів

Буде визначено Вартість доставки
0,00 ₴ Разом до сплати:

Оформити замовлення