ЗАПУСК ТА НАЛАДКА

Обладнання поставляється в робочому стані, попередньо пройшовши передпродажну перевірку та тестування. Клієнту надається можливість перевірити працездатність обладнання на складі нашого підприємства.

У випадку, якщо поставлене обладнання не функціонує належним чином, воно потребує наладки.

Наладку - клієнт здійснює власними силами, звертається до сторонніх фахівців, або ж викликає спеціаліста сервісного центру ПРОМЛЕНД за окрему плату, яка формується на основі індивідуальної домовленості, безпосередньо з працівником сервісного центру. Вищеописані умови, обумовлені тим, що в процесі доставки робота механізмів може бути порушена у зв’язку з механічним впливом на них під час завантаження/розвантаження та транспортування.

Некоректна робота механізму не вважаэться поломкою чи бракованим і потребує налаштування. якщо в процесі налаштування виявиться недоліки, вони усуваються за рахунок нашого підприємства на умовах гарантійного обслуговування викладених вище.

Консультації з наладки, надаються безкоштовно в телефонному режимі. У випадку необхідності виїзду фахівця за місцем росташування виробництва клієнта, йому оплачується дорога, проживання (за необхідністю) та гонорар, розмір якого визначається за домовленістю.


Порівняти 0

Немає товарів

Буде визначено Вартість доставки
0,00 ₴ Разом до сплати:

Оформити замовлення