Категорії

Список товарів виробника Reolink

Reolink - це компанія, яка ставить на перше місце безпеку своїх клієнтів. Вона пропонуємо широкий спектр виробів, які допоможуть захистити вашу власність від будь-яких небезпек.  • Камери відеоспостереження Reolink розроблені для того, щоб забезпечувати якісний відеозапис навіть в умовах поганого освітлення. Завдяки розумній системі виявлення руху і нічного бачення, ви можете бути впевнені, що ваша власність під наглядом цілодобово. Крім того, камери оснащені двостороннім аудіо, що дозволяє зв'язуватися з будь-якою людиною на вашій власності дистанційно.

  • Системи безпеки Reolink легко налаштовуються і можуть бути встановлені самостійно без допомоги фахівців. Вони мають різноманітні функції, такі як виявлення руху і нічний режим, що дозволяє вам бути впевненими, що ваша власність захищена у будь-який час. Системи також оснащені мережевим підключенням, що дозволяє вам моніторити відео з будь-якого місця в режимі реального часу.

  • Бездротові камери відеоспостереження Reolink забезпечують якісний відеозапис в будь-яких умовах. Вони мають вбудовану антену Wi-Fi і здатні працювати з додатком Reolink.


Таким чином, вироби компанії Reolink пропонують безперервний моніторинг, безпеку і контроль ваших активів, щоб ви могли спокійно жити своїм життям, не хвилюючись про небезпеку. Розумна технологія компанії забезпечує надійний захист від злодіїв, зберігаючи при цьому відмінну якість зображення.


Що ж, тепер, коли ми докладно розглянули переваги продукції компанії Reolink, вам не залишається нічого іншого, як тільки вирішити, який продукт підходить саме для вас. Незалежно від того, чи вам потрібна камера для відеоспостереження в домі, офісі або на вулиці, компанія Reolink має все, що вам потрібно. Не гайте часу і не ризикуйте своєю безпекою - оберіть Reolink!


Часто задавані питання:  1. Чи можна віддалено керувати камерами Reolink? Так, усі камери Reolink можуть бути керовані з використанням мобільного додатку або веб-браузера.

  2. Які типи з'єднань підтримуються камерами Reolink? Камери Reolink підтримують Wi-Fi, Ethernet і PoE з'єднання.

  3. Які операційні системи підтримують мобільний додаток Reolink? Мобільний додаток Reolink підтримує операційні системи Android та iOS.

  4. Чи можна зберігати відео на зовнішньому пристрої зберігання даних? Так, всі камери Reolink підтримують зберігання відео на місцевому пристрої зберігання даних або на зовнішньому пристрої зберігання даних через FTP.

  5. Яка гарантія на продукти компанії Reolink? Компанія Reolink надає на свою продукцію гарантію на території України, терміном на 12 - 24 місяці.


Reolink - новий бренд на ринку відеоспостереження, який пропонує Світові засоби відеофіксації і спостереження високої якості та зручне програмне забезпечення для управління своєю продукцією.


Reolink - ціоком конкурентноспроможний товар, який здатен боротися за місце на ринку, на ряду з такими іменитими брендами, як Dahua та Hikvision. Оскільки при значно нижчій вартості він не поступається їм в якості.


Головною перевагою продукції Reolink перед своїми конкурентами є легка інтеграція зі сторонніми системами автоматизації. 


Продукція Reolink має доступну ціну, зручна в налаштуванні і проста у використанні, а також мають можливість налаштувати потрібну політику безпеки.


Камери Reolink комплектуються сенсорами високої якості. 

Порівняти 0

Немає товарів

Буде визначено Вартість доставки
0,00 ₴ Разом до сплати:

Оформити замовлення