Смарт рішення 

В умовах динаміки розвитку ринку, необхідно контролювати та оптимізовувати виробничі витрати, які часто збільшуються за рахунок людського фактору. Невчасно вимкнене світло, або припинена подача води на виробництві, може привести до значних збитків. Саме тому ми почали пропонувати нашим клієнтам нову послугу - реалізація проектів з автоматизації та контролю виробничого процесу, смарт офісів та розумних будинків.


Що собою являє система автоматизації та контролю і навіщо вона потрібна?


Це - програмно-обчислювальний комплекс, створений на основі сервер-клієнтського рішення, з веб-інтерфейсом.
Система здатна контролювати та автоматизовувати процеси за рахунок двостороннього зв’язку з датчиками, силовими модулями та іншими засобами контролю і управління. Система може бути налаштована на виконання будь яких сценаріїв. Починаючи від автоматичного керування освітленням, подачею води, електроенергії та газу, закінчуючи - охороною, відеоспостереженням та контролем рухомих об’єктів - автотранспорту, колег, членів сім’ї.


Якщо Ви досвідчений управлінець, Вам має бути знайомим таке явище, як людський фактор. Безвідповідальне відношення до витрат роботодавця. Відвідуючи виробництво наших клієнтів, ми нерідко спостерігаємо нехтування елементарними правилами економії працівниками цих підприємств. Постійно увімкнена вода? Не страшно, власник - небідний, заплатить. Цілодобово працюють машини, які не використовуються в процесі? Працівників це не обходить, рахунок за електроенергію - головний біль власника. Ну і як не згадати про тривіальні крадіжки? З аналогічними проблемами ми зіштовхнулися і на власному прикладі. Саме тому ми почали думати, як забезпечити контроль над виробничим процесом. А найнадійніше - це виключити з процесу людський фактор і довірити весь процес машині. Розробивши та протестувавши систему контролю та управління, ми вирішили запропонувати аналогічні рішення нашим партнерам.


Що вміє система?

 • Система привітає Вас, як тільки Ви зайдете в офіс та повідомить голосом службову та корисну інформацію - дату, час, прогноз погоди, курс валют, розклад дня, (якщо він був попередньо запланований), повідомить інформацію про отриману електронну пошту, інформацію про посилку за трек номером, пропущені телефонні дзвінки та інші повідомлення, зробить каву
 • Всю інформацію виведе на екран терміналу, планшету, комп’ютера, телевізора, або смартфону
 • Сповісить про утічку води чи газу та автоматично перекриє електроклапан
 • Сповістить про пожежну небезпеку на підставі показників датчиків температури, диму та рівня СО2
 • Подасть електроживлення, воду та газ за графіком і автоматично вимкне якщо в цих ресурсах немає необхідності
 • Покаже детальний звіт з графіками про використання енергоресурсів
 • Автоматично увімкне, або вимкне опалення чи систему кондиціонування згідно попередньо заданого сценарію на підставі показників датчика температури та вологи
 • Виведе на екран терміналу, планшету, комп’ютера, телевізора, або смартфону відео з камер відеоспостереження
 • Увімкне, або вимкне охоронну систему за попередньо запланованим сценарієм
 • Покаже на мапі геолокацію рухомих об’єктів - автотранспорту, колег, членів сім’ї
 • Дасть можливість управляти всіма процесами за допомогою голосових команд, комп’ютера, або мобільних пристроїв

Весь функціонал системи доступний не лише в умовах виробництва, а й в приватному полі. На основі нашої платформи можна легко реалізувати проект розумного будинку.
Серцем системи є смартконтролер Lectrix на основі 4-ї ядерного ARM процесора. Він сумісний з багатьма технологіями і не прив’язанмй до конкретного хмарного сервісу, що робить систему автоновною і це надає їй переваги над аналогічними, комерційними рішеннями. До того ж контролер не вимагає комплектації конкретного виробника. Тобто систему автоматизації можна оснащувати датчиками та іншою периферією різних брендів з підтримкою різних технологій. Що дає можливість заощаджувати і також є суттєвою перевагою над конкурентами.


Контролер Lectrix підтримує наступні технології:


Протоколи зв’язку: Wi-Fi, ZegBe, ModBus, Z-Wave


Хмарні сервіси та обладнання: Tuya, EweLink, Wi-fi-IoT, ESP32, ESP8266, Broadlink, Blink, Xiaomi, Livolo, MagicHome, ONVIF, Sonoff, Google Assistent, Yandex, HomePod, Alexa, Siri, Apple Home Kit та богато інших.

 • Охоронні системи
  Охоронні системи

  Повноцінна система безпеки - не лише домашня сигналізація, або тривожна кнопка. Це - апаратний комплекс, який забезпечує захист не тільки від незаконного проникнення, а й від утічок води, газу, пожежі. Може виконувати сценарії "Нікого немає вдома" та інші. 

  Сценарій "Нікого немає вдома" передбачає автоматичне припинення подачі газу та води, а також живлення пожежонебезпечних приладів, як тільки об’єкт стане на охорону. І автоматичне відновлення вищеперерахованих функцій після зняття об’єкту з охорони з віддаленим контролем через мобільний додаток, або web-доступ до системи автоматизації.

 • Автоматизація
  Автоматизація
Порівняти 0

Немає товарів

Буде визначено Вартість доставки
0,00 ₴ Разом до сплати:

Оформити замовлення