Охоронні системи 

Охоронні системи

Повноцінна система безпеки - не лише домашня сигналізація, або тривожна кнопка. Це - апаратний комплекс, який забезпечує захист не тільки від незаконного проникнення, а й від утічок води, газу, пожежі. Може виконувати сценарії "Нікого немає вдома" та інші. 

Сценарій "Нікого немає вдома" передбачає автоматичне припинення подачі газу та води, а також живлення пожежонебезпечних приладів, як тільки об’єкт стане на охорону. І автоматичне відновлення вищеперерахованих функцій після зняття об’єкту з охорони з віддаленим контролем через мобільний додаток, або web-доступ до системи автоматизації.

 • Хаби
  Хаби

  Хаб - центральний модуль системи безпеки, який відповідає за контроль датчиків та подачу тривоги

 • Комплекти
  Комплекти
 • Датчики
  Датчики
 • Відеоспостереження
  Відеоспостереження

  Відеоспостереження є важливим елементом систем безпеки, оскільки дозволяє відслідковувати події та дії людей в різних просторах. Його застосовують для забезпечення безпеки в приватних будинках, бізнес-центрах, магазинах, офісах, на вулицях і т.д.

  Переваги використання відеоспостереження в безпеці:

  1. Попередження злочинів: Відеокамери можуть допомогти у попередженні злочинів, оскільки злочинці будуть обережнішими, якщо знають, що їхні дії можуть бути зафіксовані на відео.

  2. Докази в суді: Відеозапис може стати важливим доказом в судових процесах, оскільки він може показати дії осіб, які вчинили злочин або порушення.

  3. Контроль над простором: Відеоспостереження дозволяє здійснювати контроль за простором, де воно встановлено, зокрема за тим, що відбувається в цьому просторі, хто туди заходить і виходить.

  4. Відслідковування випадків аварій: Відеокамери можуть допомогти у відслідковуванні випадків аварій, наприклад, пожежі, повені, вибуху, що дозволяє швидко реагувати на них та запобігати поширенню шкоди.

  Проте, при використанні відеоспостереження необхідно дотримуватися правил та законодавства, що регулює цю сферу, зокрема, враховувати права на приватність осіб, які перебувають в зоні відеоспостереження. Також важливо забезпечувати захист відеозаписів від несанкціонованого доступу, щоб уникнути можливого використання їх для злочинних цілей.

 • Сирени
  Сирени
 • Засоби управління
  Засоби управління
Порівняти 0

Немає товарів

Буде визначено Вартість доставки
0,00 ₴ Разом до сплати:

Оформити замовлення