Тістоформувальна машина А2-ХПО/7

Тістоформувальна машина А2-ХПО/7

Формувальна машина А2-ХПО/7 - призначена для формування тіста в заготовки сигароподібної форми. Застосовується у виробництві рогаликів, багетів та батонів. Має досить потужну продуктивність.

Детальніше

000282
Новий товар

75 000,00 ₴

До

Доставка: від 3 до 6 тижнів

- +

Додати для порівняння

На складі недостатньо товарів
Наявність:(Немає в наявності)
0 1 2 3 4
0/5 - 0 відгуки

Переглянути оцінки
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Додати відгук Переглянути відгуки Переглянути відгуки
 
Опис

ПРИСТРІЙ І ПРИНЦИП РОБОТИ

Машина складається з формуючого пристрою, основи з приводом, електрообладнання.

Формуючий пристрій складається з вхідного стрічкового конвеєра, механізму зміни потоку сформованих заготовок, двох боковин, між якими змонтовані верхня і нижня пари розкатувальних валків, верхній і нижній стрічкові формуючі конвеєри.

Нижні розкатувальні валки встановлені на підшипниках в стаканах, закріплених в боковинах і верхні валки встановлені на підшипниках в важелях, закріплених на осях. Важелі з'єднані планками з ексцентриками, що знаходяться на валу, з'єднаному з рукояткою. При фіксованому повороті рукоятки переміщаються важелі з верхніми валками і змінюється зазор між верхньою і нижньою парами розкатувальних валків. Над верхніми валками, на важелях встановлені скребки, які очищають валки від тіста.

Верхній стрічковий формуючий конвеєр складається з приводного валка, натягача і стрічки. Приводний валок встановлений на підшипниках в стаканах, закріплених в боковинах. Встановлена ​​кулачкова полумуфта за допомогою перемикача відключає обертання валка. Натяжний пристрій, що складається з пружних важелів, які забезпечують постійний натяг стрічки, пов'язаний за допомогою гвинтів і планок з ексцентриками, що знаходяться на валу, на якому встановлена ​​рукоятка. При фіксованому повороті рукоятки переміщається верхній стрічковий формуючий конвеєр і змінюється зазор між верхнім і нижнім стрічковими формцючими конвеєрами.

Нижній стрічковий формуючий конвеєр складається з приводного валка, натягача і стрічки.

Приводний вал встановлений на підшипниках в стаканах, закріплених в боковинах. Натяжний пристрій, що складається з відтяжного барабана і системи пружних важелів, забезпечує постійний натяг стрічки. В процесі експлуатації машини є можливість за допомогою фіксованого повороту рукоятки, поєднаної з натяжним пристроєм, регулювати натяг стрічки.

Механізм зміни руху потоку сформованих заготовок складається зі стулки, закріпленої на стрижні. За допомогою рукоятки, закріпленої на стрижні, можна встановлювати стулку в одному з двох фіксованих положень. 

Основа машини складається зі зварного каркаса, двигуна з підмоторною плитою і натяжним пристроєм, столами для прийому сформованих заготовок рогаликів, поворотних коліс і шафи з електроустаткуванням.

Електрообладнання машини складається з електродвигуна М, мікровимикача SQ, панелі управління з кнопками «пуск» - «стоп» і арматурою світлосигнальної, панелі з електроапаратами захисту і комутації, встановленої всередині каркаса. Все перераховане ел. обладнання встановлено на машині.

Перед початком роботи включити вимикач автоматичний далі автомат - QF.1; QF.2 - натисканням кнопки з символом «І». Замикаються: головні контакти (QF.1) в ланцюзі Ел. двигуна і блок-контакт QF.2 (6-7) в ланцюзі управління.

При необхідності - відключення автомата червоною кнопкою з символом «0».

При включенні вимикача вступного QS включається трансформатор Т і арматура світлосигнальна Н, що сигналізує про наявність 24В в ланцюзі управління.

Натисканням кнопки SB2 «пуск» включається пускач КМ і Ел. двигун М, контакт КМ (5-6) ставить пускач на саможивлення.

Відключення КМ і М кнопкою SB «стоп».

 
Характеристики
Продуктивністьпри масі заготовки 0.055 - 0.27 кг.: 3600 шт./год. (60 шт./хв.); при масі 0.27 - 0.45 кг.: 1800 шт./год. (30 шт./хв.)
Максимальна порція тіста0.055 - 0.45 кг.
Тип конструкціїРозкаточно-закаточний
Напруга живлення380 В.
Потужність0.75 кВт.
Довжина1275 мм.
Ширина976 мм.
Висота1172 мм.
Вага200 кг.
Країна-виробникУкраїна
Гарантія12 місяців
На основі 0 відгуки - 0 1 2 3 4 0/5
фільтр:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

3 інших продуктів в тій же категорії:

Порівняти 0

Немає товарів

Буде визначено Вартість доставки
0,00 ₴ Разом до сплати:

Оформити замовлення