Діжопрокидувач A2-ХП2Д-2

Діжеперекидач A2-ХП2Д-1 / A2-ХП2Д-2

Діжоперекидачі одногвинтові (далі - діжоперекидач) призначені для перекидання діж з тістом місткістю 330 л в проміжні бункери на підприємствах харчової промисловості. Виріб призначений для експлуатації в кліматичному виконанні УХЛ4 ГОСТ 15150-69.

Детальніше

Новий товар

103 000,00 ₴

До

Доставка: від 3 до 6 тижнів

- +

Додати для порівняння

На складі недостатньо товарів
Наявність:(Немає в наявності)
0 1 2 3 4
0/5 - 0 відгуки

Переглянути оцінки
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Додати відгук Переглянути відгуки Переглянути відгуки
 
Опис

СКЛАД ВИРОБУ І КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

Діжоперекидач (мал. 1,2) складається з колони 1 коробчатого перетину, каретки 2, рухливо закріпленої на колоні за допомогою роликів, майданчика 3, шарнірно закріпленої на каретку, і має ролик 4, що спирається на зовнішню полку колони і утримує майданчик в горизонтальному положенні, а також забезпечує поворот її за допомогою кронштейну 5.

У комплект поставки входять всі перераховані складальні одиниці і приналежності згідно пакувального листа.

Будова діжіперекидачів А2-ХП2Д-1 і А2-ХП2Д-2

БУДОВА І ПРИНЦИП РОБОТИ

Привід діжоперекидача складається з електродвигуна і клинопасової передачі, розташованих у верхній частині колони, і приводить в обертання підйомний гвинт, Встановлений всередині колони на підшипниках кочення.

Розмір, мм

Розмір для марки

А2-ХП2-Д1

А2-ХП2-Д2

L

410

1900

L1

1720

3200

Підйомна гайка встановлена ​​в каретку на сферичних опорах і застопорена від обертання двома установочними гвинтами.

Блокувальна гайка розташована під підйомною гайкою і гвинтом з циліндровим кінцем, що входять в її паз, стопоряться від обертання при справній роботі діжоперекидача.

У разі обриву різьблення в підйомній гайці, навантаження на себе бере блокувальна гайка, при цьому циліндричний кінець гвинта виходить з її паза і блокувальна гайка обертається спільно з гвинтом,  і не створює підйому.

При обертанні гвинта в зворотному напрямку, гайка стопориться від обертання собачкою і виробляє опускання площадки. Таким чином, блокувальа гайка попереджає падіння майданчика з діжою при обриву різьби в підйомній гайці.

Для зручності накочування діжі на майданчик діжоперекидачі облаштовані спеціальною плитою 6, що має направляючі для ходових коліс і ролика діжі.

Огорожа 7 робочої зони діжоперекидача кріпиться до колони і спирається на стійку 8. Огородження і стійка виконані з труб, блок управління 10 встановлюється на колоні.

Діжоперекидачі А2-ХП2Д-1 і А2-ХП2Д-2

мал. 2

Майданчик обладнаний електроблокуванням, що не допускає підйом майданчику при не замкнутій фіксатором діжі.

На колоні встановлені два кінцевих вимикача, вимикає привід в кінцевих положеннях каретки.

Клиноременева передача закрита спеціальними щитком 9.

Робота діжоперекидача відбувається наступним чином:

На майданчик накочують діжу з тістом. При цьому пружинний запорний пристрій автоматично замикає діжу. Палець діжі, потрапляє в отвір блокстойки, натискає на систему важелів, яка, в свою чергу, впливає на кінцевий вимикач блокування фіксації діжі, встановлений на основі колони. Контакти цього кінцевого вимикача замикаються. Якщо діжа встановлена ​​неправильно, тобто якщо вона не замкнена пружинним фіксатором, контакти кінцевого вимикача будуть розімкнуті і підйом діжі не відбудеться.

Натисканням на кнопку «Вгору» включають привід. Каретка з майданчиком починає підніматися вгору. Коли ролик майданчика потрапляє в паз кронштейна, майданчик з діжею перекинеться на кут 110°. При цьому упор, закріплений на каретці, після досягнення останнього крайнього верхнього положення, натисне на ролик верхнього кінцевого вимикача зупинки майданчики і вона зупиниться.

Після спорожнення діжі включають привід натисканням на кнопку «Вниз». Каретка починає опускатися. При цьому ролик майданчика в пазі кронштейна зробить човниковий рух, майданчик повернеться в горизонтальне положення і потім опуститься. В крайньому нижньому положенні упор, закріплений на каретці, натисне на ролик нижнього кінцевого вимикача зупинки майданчики і привід зупиняться. Одночасно упор, закріплені на майданчику, натисне на ролик кінцевого вимикача блокування фіксації діжі і розімкне його замкнуті контакти, тим самим, страхує роботу кінцевого вимикача зупинки майданчика в нижньому положенні.

Натискають ногою на педаль і утоплюючи пружинний фіксатор, викочують діжу.

Далі цикл повторюється.

Кнопка «Стоп», служить для зупинки приводу діжоперекидача при будь-якому положенні площадки. Після цього подальший підйом майданчика натисканням на кнопку «Вгору» стає неможливим, так як  розімкнуті контакти кінцевого вимикача блокування фіксація діжі при піднятому майданчику розімкнуті, а шунтуючі їх блок-контакти магнітного пускача розмикаються при зупинці приводу натисканням на кнопку «Стоп».

В цьому випадку необхідно опустити площадку, після чого, при необхідності, провести її підйом натисканням на кнопку «Вгору».

Безпека при роботі діжоперекидача в період перевантаження (якщо не спрацював кінцевий вимикач зупинки) забезпечується за допомогою зррізаючого елемента, на шківу 11 (мал. 1) підйомно гвинта.

Електрична схема діжоперекидачів А2-ХП2Д-1 і А 2-ХП2Д-2

 
Характеристики
Кут повороту діжі при перекиданні110° ± 5°
Найвища точка діжі від підлоги при перекиданні1720 / 3200 мм.
Час перекидання15 ± 5 с. / 45 ± 5 с.
Час опускання15 ± 5 с.
Підйомний потенціал510 кг.
Висота підйому діжі410 / 1900 мм.
ВивантаженняМеханічне
Об`єм діжі330 літрів
Тип конструкціїГвинтовий
Матеріал виконанняВуглецева сталь
Напруга живлення380 В.
Потужність1.5 кВт.
Довжина1700 мм.
Ширина1500 мм.
Висота1380 / 2870 мм.
Вага460 / 600 кг.
Країна-виробникУкраїна
Гарантія12 місяців
 
📹 Відео

На основі 0 відгуки - 0 1 2 3 4 0/5
фільтр:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

2 інших продуктів в тій же категорії:

Порівняти 0

Немає товарів

Буде визначено Вартість доставки
0,00 ₴ Разом до сплати:

Оформити замовлення