Тісторозкатувальна машина МРТ-60

Тісторозкатувальна машина МРТ-60

Машина призначена для механізації процесу розкатування різних видів тіста кондитерських і кулінарних виробів в кондитерських та кулінарних цехах підприємств громадського харчування.

Детальніше

000182
Новий товар

45 000,00 ₴

До

Доставка: від 1 до 3 днів
1 позиція

- +

Додати для порівняння

Супутні товари

 
Опис

Тісторозкатувальна машина МРТ-60 - одна з найпопулярніших тісторозкаток серед пекарів та кондитерів пострадянського простору. Машина призначена для розкатування тіста в тонкі шари, товщина, яких може сягати від одного до п’ятидесяти міліметрів.

Цей процес - необхідна складова роботи з листовим тістом. За одну годину роботи розкатка може розкатати біля 60 кілограм тіста. Укомплектована віброситом, яке як і робочий стіл машини виготовлене з нержавіючої сталі 12Х18Н10Т.

Вібросито - механічний пристрій, який призначений для запобігання налипання тіста на робочі вали тісторозкатувальної машини. Даний механізм встановлюється над валами, в нього насипається борошно, в процесі роботи машини борошно потрапляє на розкатувальні вали, таким чином запобігаючи налипанню тістової маси на них.

 
Характеристики
Продуктивність60 кг./год.
Зазор між розкатувальними валками1 - 50 мм.
Ширина розкатувальних валків500 мм.
Матеріал виконанняСталь
Потужність1.1 кВт.
Ширина750 мм.
Висота1300 мм.
Вага120 кг.
Країна-виробникУкраїна
Гарантія12 місяців

Написати відгук

Тісторозкатувальна машина МРТ-60

Машина призначена для механізації процесу розкатування різних видів тіста кондитерських і кулінарних виробів в кондитерських та кулінарних цехах підприємств громадського харчування.

Написати відгук

 
Коментарі(1)
2017-12-07
Обмен МРТ-60

Заказывал у ребят эту машину с нуля, ихнего производства. Месяц проработала отлично, но потом начал делать Наполеоны и выяснелось, что она не катает необходимую толщину. Точнее как выяснелось немного позже, мой технолог просто не знал как под Наполеон тесто доводить до необходимого состояния вручную. Пришлось заказывать швейцарскую Seewer. А МРТ-60, ребята помогли реализовать. Если бы не это обстоятельство то МРТ-60 вполне достойная машина. Кстати, Сивер тоже брал у них. Пока все ОК! Главное, что понравилось в работе магазина - не посылают в случае возникновения проблем. Мне пришлось вернуть купленную тестораскатку и через 3 недели я получил обратно свои деньги. Точнее - новую тестораскатку с учетом моих затрат на МРТ-60. Это не был гарантийный случай, по-скольку прокололся мой технолог при выборе тестораскатки, но ребята не отвернулись и помогли вернуть деньги. П.С.: относитесь внимательно к выбору оборудования, что бы потом не приходилось доказывать продавцу его неработоспособность!

  • Цей коментар справді був для Вас корисним
  • (0) (0)
 
📹 Відео

5 інших продуктів в тій же категорії:

Порівняти 0

Немає товарів

Буде визначено Вартість доставки
0,00 ₴ Разом до сплати:

Оформити замовлення