Тістомісильна машина ТММ-1М

Тістомісильна машина ТММ-1М

Тістомісильна машина якірного типу, об'ємом 140 літрів, призначена для порційного замішування напівфабрикатів із тіста. За рахунок обертання діжі є можливість замішувати тісто крутої консистенції. Даний тістоміс використовується також для виробництва халви.

Детальніше

000161
Новий товар

24 000,00 ₴

До

Доставка: від 3 до 6 тижнів

- +

Додати для порівняння

На складі недостатньо товарів
Наявність:(Немає в наявності)
0 1 2 3 4
0/5 - 0 відгуки

Переглянути оцінки
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Додати відгук Переглянути відгуки Переглянути відгуки
 
Опис

Фундаментна плита (мал. 1) являє собою чавунну основу, яка кріпиться до підлоги чотирма болтами. По обидва боки плити є майданчики під ходові колеса діжі, а в передній частині фігурний паз для направляючого ролика. За поздовжньої осі плити, на спеціальних майданчиках встановлено черв'ячні редуктори - головний 3 і приводу діжі 2, горизонтальні вали, які з'єднані між собою за допомогою валика і муфт.

Будова тістомісильної машини ТММ-1М

Мал. 1 Машина тістомісильна ТММ-1М.

 

   Редуктор приводу діжі - одноступінчатий з боковим горизонтально розташованим черв'яком.

Черв'як і вал черв'ячного колеса встановлені в корпусі редуктора на шарикопідшипниках.

   Верхній кінець вала черв'ячного колеса має центральний отвір, в якому поміщається малоуказатель. На верхньому кінці вала черв'ячного колеса встановлений конічний диск 9 закріплений за допомогою шпонки і гвинта малоуказателя. Диск має квадратний гніздо, в якому при накоченні діжі на плиту машини входить квадратний хвостик шлицевого валика діжі.

   Головний редуктор 3 - одноступінчатий, з бічними вертикально розташованим черв'яком. Редуктор зраджує рух на редуктор приводу діжі і місильний важіль, тому вал черв'ячного колеса має два вихідних кінця.

На одному кінці вала насажанную зірочка ланцюгової передачі приводу обертання місильного важеля, на іншому - сполучна муфта. На фланці редуктора встановлений електродвигун, вал якого входить в отвір вала черв'яка.

   На іншому кінці вала електродвигуна закріплений маховик 11, службовець для повертання робочих органів машини вручну.

   Крім редуктора на плиті машини встановлюються корпус 5 і захисний кожух 12.

   Кожух є продовженням корпусу і разом з ним служить для захисту механізмів приводу. Корпус і кожух закріплені на плиті болтами, а положення їх зафіксовано штифтами.

   Кожух являє собою чавунну виливок коробчатої форми, що має у верхній стінці отвір для виходу конічного диска редуктор приводу діжі. У горизонтально просвердлені отвори кожуха запресовані штирі 13, службовці для правильної установки і закріплення діжі на плиті машини під час замісу тіста.

   Корпус машини являє собою порожню чавунну виливок. Передня стінка корпусу машини має у верхній частині виріз для місильного важеля 7 і бобишку, в якій на підшипнику ковзання встановлений поворотний кулак 14.

   На задній стінці корпуса вгорі є бобишка з горизонтальним отвором під вісь кривошипа. На цій осі, на втулці встановлений кривошип 6. до корпусу кривошипа за допомогою гвинтів кріпиться зірочка Z-23, яка втулочно-роликового ланцюгом (f = 19,05) з'єднана із зірочкою Z-13.

   У поворотному кулаці на пальці закріплений місильний важіль. Верхній кінець важеля встановлений в сферичному радіальному шарикопідшипнику кривошипа. Шарикопідшипник закріплений на кінці місильного важеля гвинтом і наполегливою шайбою.

   На нижньому кінці місильного важеля закріплена лопать.

   Зверху корпус машини закритий кришкою. У верхній частині корпусу за допомогою спеціальних болтів кріпиться ковпак.

ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ

   Електрообладнання тістомісильної машини ТММ-1М (мал. 2) складається з фланцевого електродвигуна, магнітного пускача, кнопки управління і сполучних приводів.

  Тестомесильная машина приводиться в рух короткозамкненим асинхронним електродвигуном для трифазного змінного струму. Пуск і зупинка електродвигуна здійснюється триполюсним магнітним пускачем і кнопкою управління. Електрообладнання вмикається в мережу напругою 380 В.

    Підключення електрообладнання машини до мережі слід проводити через автоматичний вимикач.

Електросхема тістомісильної машини ТММ-1М

Мал. 2. Електросхема машини тестомесильной ТММ-1М.

МОНТАЖ, УСТАНОВКА І ПРОБНИЙ ПУСК

     Тістомісильна машина поставляється в упакованому вигляді. Розпакувавши машину переконатися, чи не пошкоджена і перевірити комплектність.

     При транспортуванні і установки машини слід уникати ударів і поштовхів.

   Забороняється піднімати машину за тістомісильні важіль і інші, легко згинаємі і ушкоджуємі частини. Не рекомендується встановлювати машину біля нагрівальних пристроїв. Температура повітря в приміщенні повинна бути не вище 500 С.

   Тістомісильну машину слід встановити фіксуючи чотирма болтами на заздалегідь підготовленому фундаменті, перевіривши горизонтальність установки по рівню.

     Бетонний фундамент необхідно заливати під чавунну плиту машини.

   Перед монтажем електрообладнання треба перевірити його відповідність напрузі мережі і надійно заземлити машину. Перед введенням машини в експлуатацію необхідно очистити деталі від антикорозійного змащення, протираючи їх насухо бязью, змоченою уайт-спіритом або бензином. Перевірити наявність змащення в редукторах, натяг ланцюга і надійність кріплення кулака гайкою.

   Потім перевірити роботу механізмів машини, вручну провертаючи її за маховичок на електродвигуні, спочатку без діжі; потім з діжею. Якщо машина справна, перевірити її роботу без діжі, включивши електродвигун.

   Пуск електродвигуна проводиться натисканням кнопки «Пуск». Якщо машина працює безвідмовно, натисканням кнопки «Стоп» зупинити електродвигун і підняти ковпак в верхнє положення. Потім перевести місильний важіль у верхнє положення, повертаючи вручну маховичок електродвигуна і хильнути на майданчик. При цьому необхідно стежити, щоб квадрат шлицевого валика зайшов в квадратний отвір конічного диска. При правильній установці діжі має бути присутній характерний звук  клацання. Після цього відпустити ковпак і включити електродвигун. Діжа повинна обертатися проти годинникової стрілки, а лопать, при переміщенні в ній, не повинна зачіпати за стінки і дно діжі. Коли місильний важіль знаходиться у верхньому положенні зупинити електродвигун, підняти ковпак і викотити діжу.

ПОРЯДОК РОБОТИ

   При закочуванні діжі на плиту тістомісильної машини важіль повинен знаходитися в верхньому положенні, а ковпак піднято.

   На плиті машини діжа закріплюється автоматично. Перед увімкненням машини потрібно опустити ковпак, потім включити електродвигун, натискаючи кнопку «Пуск», розташовану на правій стороні корпусу машини.

   Напрямок обертання валу електродвигуна вказана стрілкою на маховичку, встановленому на валу електродвигуна. Електродвигун приводить в рух провідний вал головного редуктора. З веденого вала головного редуктора рух передається місильному важелю і на редуктор обертання діжі. При цьому місильний важіль і діжа обертаються одночасно назустріч один одному.

   Коли тісто замішане, машину вимикають, виводять місильний важіль у верхнє положення маховичком, піднімають ковпак і, натискаючи ногою, педаль візка, скачують діжу з плити машини.

    Рекомендоване заповнення діжі при замісі різних сортів тіста наводиться в таблиці:

Сорт тіста

Заповнення обсягу діжі,%, не більше

Дріжджове:

     для жирних пиріжків

     для печених пиріжків

Дріжджове здобне:

      для булочок з горіхами

      для ватрушок

Прісне для слоек   

50

40

54

50

30

Теги ТММ-1М
 
Характеристики
Продуктивність330 кг./год.
ВивантаженняРучне
ЗАВАНТАЖЕННЯ ДІЖІ БОРОШНОМ*
- дріжджовим тістом для смажених пиріжківне більше 50 - 55%
ВОЛОГІСТЮ 41 — 42%*
- дріжджовим тістом для печених пиріжківне більше 40%
- здобним дріжджовим тістом (типу для булочок з горіхами) із змістом жиру 8%не більше 50%
Час замішування7 - 20 хв.
Поріг вологості сировининайбільший: 54%, найменший: 39%
Потужність двигуна приводу місильного органа2.2 кВт.
Частота обертання місильного органу26.94 об./хв.
Частота обертання валу двигуна1430 об./хв.
Частота обертання діжі4.14 об./хв.
Тип конструкціїЯкірний
Разове завантаження140 л.
Кількість швидкостей1
Матеріал виконанняСталь
Напруга живлення380 В.
Потужність2.2 кВт.
Довжина1325 мм.
Ширина795 мм.
Висота1110 мм.
Вага293 кг.
Країна-виробникУкраїна
Гарантія12 місяців
На основі 0 відгуки - 0 1 2 3 4 0/5
фільтр:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

4 інших продуктів в тій же категорії:

Порівняти 0

Немає товарів

Буде визначено Вартість доставки
0,00 ₴ Разом до сплати:

Оформити замовлення